Ali Kahramanlı’dan Çarpıcı Açıklamalar

12 Temmuz 2019 Cuma, 14:36

Efsane Başkan açtı ağzını yumdu gözünü
Mersin İdman Yurdu efsane Başkanlarından Ünlü İş Adamı Ali Kahramanlı Spor Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Nedim Delibaşa çarpıcı açıklamalar yaptı.

Son 4 yılda borçlarından dolayı zor günler geçiren ve UEFA tarafından puan silme cezası başta olmak üzere birçok ceza alarak amatör lige kadar düşen Mersin İdman Yurdu eski başkanı Ali Kahramanlı, herkesten çok benim içim yanıyor. İki defa Süper Lige çıkardığımız koca çınarın bu noktalara gelmesine kahroluyorum dedi
Takımı 30 yıl aradan sonra süper lige çıkaran ardından küme düşen ama yeniden süper lige çıkaran efsane başkan Ali Kahramanlı, koca çınar adeta yok edildi. Verilen sözler tutulmadı. Ve bugünkü gelinen noktaya gelindi. Yeni Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer başkan ile geçtiğimiz günlerde ile bir toplantı yaptık. Şuan kentte 3 takım var ve her biri ayrı yönlerde. Bir takım üzerine uzlaşılması gerekirdi. Ancak bu şartlarda ben şahsım adına hiçbir oluşumda yer almam mümkün değil dedi.

Destek verselerdi 5 Yıl İçerisinde Süper Lige Çıkarırdım
Efsane başkan Kahramanlı sözlerinin devamında şunları kaydetti. Ben Başkan olarak tekrar göreve gelseydim ve başta Belediye Valilik ve Mersin’in önemli iş İnsanları bu kulübün arkasında olsaydı Mersin İdman Yurdunu 5 yıl içerisinde yine süper lige çıkarırdım. Ben 5 yıl Başkan olsaydım her şey çok farklı olurdu. Süper lige takımı çıkarır gönül rahatlığı ile görevi bırakırdım.

Benim Vicdanım Rahat
Kahramanlı sözlerini tamamlarken Benim hiç mi hatam olmadı elbette ki oldu. Ben çok yanlış insanlara güvendim. Başkanlık yaptığım dönemde yanımda benim ile beraber yol arkadaşı diye seçtiğim insanların sonradan yanlış insanlar olduğunu fark ettim. Benim arkamdan konuşan insanlar hep yanımda olanlardı ben başkanlığı bıraktıktan sonra bana karşı açılan davaların hepsinde Takipsizlik kararı verildi bu yüzden benim ‘’vicdanım‘’ rahat olan bizlere değil koca çınar Mersin İdman Yurduna oldu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Xturk Teması. Tasarım ve Programlama: Moradam